Kurumsal

Kurucumuz Akın Ertürk 2018-2019’da ‘Özel Bandırma Akın Ertürk Özel Öğretim Kursu’ ile kurucu olarak başladığı eğitimcilik hayatına 2019-2020 yılında ‘Başarının başladığı yer.’ sloganıyla Özel Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi’ni de açarak devam etmiştir. Kurumumuz Atatürk ilke ve düşüncelerini benimseyerek bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortam sunmaktadır. Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi’ne geldiğinizde sadece bir okula girmiş olmazsınız aynı zamanda dil eğitimine önem veren, yaratıcı ve sorumluluk sahibi, bilimsel düşünceyi ön planda tutan, seçkin ve mutlu bir topluluk arasına katılmış olursunuz.

Her türlü güncel gelişmeyi takip eden okulumuz alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencilerimize okul içinde ve dışında hayat boyu öğrenmeyi sağlamaktadır. Bu bağlamda öğrencilerimizin ihtiyaç ve seviyelerine göre eğitim-öğretim modelimizi oluşturmaktayız.

Kurumlarımızda idari personelimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz sürekli iletişim halinde olarak öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarının gelişimine katkıda bulunmaktadır. Okul içinde ve dışında öğrencilerimiz farklılıklara saygı gösteren, duyarlı, iletişime açık, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetiştirilmektedir.